Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ski America

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
splitrider
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ski America
2007.01.29. 06:01
Hali!

Nem tudom fogja e meg valaki olvasni ezt a rovatot, de en jelenleg amcsiban elek, voltam 3x Coloradoban a Rockiesban, meg tervezem Utah, California, es egyre es egyre jobban Washington allamot. Colorado nem rossz, de foggalmam nincs miert van mindenki mar bocsi de beszarva Aspen, Snowmasstol?????????? 70 dolcsi feletti napijegynel mit akarsz??????? Colorado tele van fantasztikus terepekkel, ha palya akkor del Coloradoban Wolf Creek, ami nagyon brutal, rengeteg ho, nagyon jo terep, vagy az egyik kedvencen Loveland ski area, ami az I-70 autopalya mellett van kozvetlenul, de hala a jo egnek ugye a legtobb ember megy Aspenba, vagy Breckenridgbe, vagy Keystonera.... Ez nem is baj, kevesebb ember tovabb tarto szuzho....... olcsobb liftjegy.... bar nekem ez mar amugy sem szamit, miota attertem a splitboardra ugye semmi lejto nem lehetetlen, eyt azaz earn your turn..... semmi kornyezetszennyezes, es csak a tarsaddal osztod meg a terepet ahova feljutsz es lecsuszol... Tele van hegyi szerpentines utakkal, ami azert jo, mert leparkolod a kocsid, felmaszol a csucsra, es visszacsuszol a kocsidhoz, vagy meg jobb, eleve felvezetsz a csucsra lecsuszol a tarsaddal( lavina veszely miatt) egy sofor levezet a volgybe es visszahoz, majd csereltek..... Ha kerdesed van es esetleg jonnel ide sielni vagy rideolni erdeklodj nalam, ne egy utazasi irodanal ha igazi terepen akarsz menni es nem liftsorban allni, szivesen segitek, persze NEM penzert.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.