Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

h69 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (56)Időben csökkenő Időben csökkenő
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2011.01.31. 20:36
En is irnek egy elmenyt arrol az Intersport uzletrol es az osztrak rendorokrol. Tavaj voltam abban a boltban es ugyan ugy, mint irtak tobben , akkor is csak mi voltunk, nezelodtunk ...es elhataroztam, h veszek egy uj bakancsot, mert eddig mindig hasznaltal siztem. A plafon max 250 euro! Amik ki voltak teve a polcokra azok kb 250 euro korul mozogtak, de annyira giccses,flancos (piros,narancs,ezust csattok,atlatszo muanyag stb stb) bakancsok voltak, hogy nem akartam venni egyet sem, de a polc tetejen meglattam egy matt feketet krom csattokkal, na mondom az jo lesz, de az ara 423 euro volt. Proba utan nagyon fajt a szivem erte es ezert elkezdtem alkudozni.
KB 1 oran at. Uzletvezetotol igazgatoig mindenki odajott kacagni, hogy azt hiszem, hogy ez a torok bazar, de en csak hajtottam a magamet, hogy ezert a bakancsert 150 euronal tobbet nem adok. 1 ora "vita" utan megeggyeztunk 178 euroban !!!! Na ugy hogy jo fejek.
Ez egy Nordika 120-130 flex index stb stb....

A rendorokrol annyit, hogy haza jovet mielott felmennenk a gyorsforgalmira ott van egy 60as tabla es en ott 94el radarba futottam.Epp, hogy meg tudtam allni. A rendorrel ugy el kezdtem szovegelni, mintha 1000 eve ismernem (angolul, mert nemetul nem tudok).....mindenrol folyt a szoveg sizesrol, Erdelyrol (mert onnan vagyok) , az autorol (mert 30 eves BMW) bulikrol a sihelyeken es vegul a buntetesrol....mondta, hogy mivel nem vagyok osztrak allampolgar ezert a buntetes mas es egybol a legalso erteket mondja, amibol nem lehet alkudni 35 euro. Ennyi, helyben fizetve. Ez 3x olcsobb mintha nalunk buntettek volna meg.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2011.01.31. 20:08
Ja a kerdes.... :))
Hogy porho (freestyle) leceken szokott lenni magasitas?
Keszitek egy par kepet, majd felrakom...
Előzmény: (AAron 104989)
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2011.01.21. 12:10
Sziasztok!
Kaptam ajandekba es furcsa silecet es nem tudom mit kezdjek vele, lehet, hogy porho sizesre van, de allitolag azokon nincs magasitas, mert ezen egy Look magasitas van ami kb 5 centi.A lec rovid ( 150 koruli) , de nagyon szeles es a markaja valami Edelweis, talan, mert tele van havasi gyopar viragokkal.Koszi...:)
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.12. 09:42
Hat annyit megtanultam, hogy ezutan csak olyan lecet veszek, amiben titan lemez erosites van, a tobbi purhabbal felnyomott uvegszallal osszeragasztott es ket muanyagcsovel erositett Atomic-ok, stb elmehetnek a "hetvegi" sizoknek. Elnezest kerek az Atomic fan-oktol, de eddig ahany eltorott lecet lattam es draga volt az mind Atomic volt. Na persze ezekbol is vannak titan szerkezetuek, csak en nem szeretem. 2 evet egy ilyennel siztem, de fel sem erte azt a Volkl-t amirol beszeltem korabban.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.11. 22:14
Koszi az infot.Olvastam en is, de az abszolut nem az a lec, marmint ami a parametereit illeti. En 80 euroert kapnam meg Salamon kotessel es valami nagyon profi magasitoval.
A tavaj kolcson kertem egy Salamon Equipe 10est vagy milyent es annyira szar leccel eletemben nem mentem, annyira lagy volt, hogy nem tartott a kanyarban, pattogott el az eleje. Es ilyen forumokon fel volt dicserve.
Koszi a linket en is lattam, de ezt csak egy ember irta, ahoz, hogy meggyozzenek ahoz legalabb 10en ugyan azt kell irjak es aztan jovok en, na, de most azt hiszem ezt megveszem es majd irok esetleg ide egy par sort rola, habar eddig volt egy olyan Volkl lecem amibol csak 390et gyartottak versenyzoknek, eddig az volt a kedvencem, igaz, nagyon el volt fenve, de ugy is olyan stabil es konnyen iranyithato 193as volt, hogy meg sziklasizni is azzal mentem, persze faraszto lec volt, de tudta a dolgat.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.11. 13:50
En vegre rajottem, hogy jobb ha rovidebb leccel sizek, mert eddig 193as leceket hajtottam, vagy ok engem. Igaz, joval stabilabbak, de a tavaj kibereltem egy 173ast es egy 178ast, hat az orias ugrolec utan ezekkel nagyon konnyu volt menni es a nap vegere nem voltam kinyirodva, na, de 173ast azert nem vennek.
Most dontottem el, hogy egy 178cm (113-68-96) (2007-es evjarat) Kneissl Supermoto-t veszek, igaz meg ezt nem probaltam ki es nem sok embernek lattam a laban ezt, esetleg valaki tudna mondani egy par szot rola?
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 21:05
:))) Ok, kedvenc palyaim a 8as 7es es az 1es, de lehet, hogy az uj palya is fog tetszeni. Ott ahol a 7es talalkozik az 5el ott van egy nagy terasza a palyanak es egy hatalmasat lehet repulni, de az olyan orosz rulett, mert nem lehet latni, hogy valaki acsorog-e lennebb a palyan....:))))))
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 19:11
:)) ok, akkor elore mondom, hogy 21-28 marc. Murauban leszek, de talan az uj (nekem uj) leccel, amivel nem lehet szaguldozni. Salomon Crossmax 10 pilot.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 18:17
Koszi sracok, de igy van ahogy mondjatok. Ez olyan palyan volt, ahol egy germek sem sizik ott, vagyis nem nagyon es amikor meregettem a sebesseget, akkor nagyabol ures is volt, mert engem is zavarna ha ott lodorognenek elottem, na de delutan mar a palyaorseg (vagy ki) le is allitott, pedig meg egy kocsma sincs a kornyeken, ez olasz Schnalstal gleccseren volt es a masik az Dachstein gleccser fekete palyajan . Ha az adrenalin elont akkor ott nincs megallas :))
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 17:05
Igy van az okot kell kezelni.
Nekem 3 eve sizes kozben torten egy baki. Szezon elso sizese volt es nyilvan semmi bemelegites sem volt es az elso ereszkedesnel ramentem egy ugratora, repultem is de foldet ereskor a borda es a medence kozotti izmomba (talan furesz izom?) nagyon belehasitott. Egy hetig reggelente alig tudtam felkelni az agybol, de 3 het mulva mar siztem, de folyamatosan fajt. Azota is faj, ha felfazom, vagy ha rosszat mozdulok. Mostanaban akartam egy ket nyujto gyakorlatot vegezni, de masnap megint fajni kezdett ezert abba hagytam......
Valaki tudna esetleg otletet adni, hogy hogyan lehetne ezt kikezelni, talan a torzserosites, vagy....?
Nagyon koszi.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 16:56
Koszi! A fun az egszben az volt, hogy sosem versenyeztem es nem is jartam edzesre, a hegy tanitott meg. Ahol en elek az udvar vegetol mar hegyek vannak, ugy hogy kotelezo volt sizni. Viszont volt itt is egy fajta verseny a Csango- Downhill. Felvono a ket labunk, fel egy hegytetore es az az elso, aki elsonek beer es az alltalaban a nyilegyenes. :)
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 14:09
Koszi Bukfenc.
Igen az elozo leceim Race carve volt. Volt egy Volk lecem, amibol csak 400at csinaltak versenyzoknek, az enyem a 383-ik volt. P60ra alapoztak egy ket elteressel. Imadtam, nagyon stabil volt, egyszeruen nem lehetett elesni vele akarmilyen sebessegnel.GPSel mert max sebesseg 121km/h volt. Viszont ezzel nem lehetett egy hetet nonstop sizni, mert kinyirt.Mig masok meg nyugisan mosolyogva siztek keso delutan is, addig en vicsorogva, tobb pihenokkel tudtam lejonni a hegyrol.
Igen es inkabb a sebessegre hajtottam, ha egy nap nem sikerult elernem a 110km/h-at akor nem volt jo a napom, de most mar kiprobalnam a carvingelest is.
A mostani lecem egy Atomic BetaRace 10`22, ez is 193cm es kokemeny.
Koszi a linket
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.09. 09:45
Sziasztok!
eddig mindig versenylecekkel siztem es mindig 190-193 centisek voltak, most vacilalok egy lecen, hogy megvegyem vagy sem, aminek a neve Salomon Crossmax 10 pilot 4 eves lec, kb. Az eddigi leceim nagyon kemenyek voltak, alig lehetett behajlitani, de viszont ez a Solomon (verseny lec ez is) viszonylag lagy es 180 centi. Van valakinek tapasztalata errol a lecrol? Koszi
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.06. 08:04
Koszi az infokat. Eddeg en ilyen "hu bele Balazs" stilusban siztem es ennek eredmenye a derektaji izomhuzodas.
Amugy 83 kilo vagyok es 3 eves korom ota sizek, most 32 vagyok, szerintem ez a 120-130 flex eleg ok.
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.06. 06:49
Hat igen, Murauval tenyleg az a baj, hogy sok ***** magyar jar oda. A tavaj nem tudtam megallni, hogy ne szoljak be, mert egy csoport kurvara szidta a palyak minoseget.....aztan beszoltam, hogy hat igen, mert ti (mi) magyarok nagyon hozza vagytok szokva az otthoni ***** jo palyakhoz es igy ez a muraui palya.......
Most, hogy megnyitottak azt az uj piros palyat, igy is olyan sokan vannak a palyakon, nem oszlott egy kicsit a tomeg?

*moderálva /Admin/
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.03.06. 06:44
Sziasztok!
En eddig soha nem neztem ezeket a felx indexeket, mert mindig olyan bakancsban siztem amit eppen venni tudtam, de mindig hasznalt versenybakancsaim voltak. Az utobbi bakancsom mar annyira szetment, hogy ha meghuztam teljesen, akkor sem tartott rendesen, a labszarnal engedett.Most vettem egy 120-130 indexu bakancsot, ezzel nincs gond elegge jol tart, de egy ereszkedesnel elzsibbad a labfejem, ennek semmi koze az indexhez, igaz?
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.