Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gash által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (33)Időben csökkenő Időben csökkenő
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2011.10.29. 20:01
Vasárnap du. csatolok, "váltom Robin-t" így folyamatos infót kaphatunk a STUBAI gleccserről, csütörtökig FULL napsütés! 23 felvonóból 19 megy, ez a TOP most!Európában.
Ennyi! Megyek mert holnap sok melóm lesz)))!
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2011.03.14. 17:47
Ömlik be Afrika felöl a meleg levegő !
Pedig még északról kellene a hideg !
itt nézd meg :
http://www.sat24.com/eu

áááá,ennyi mától az Adriai szállásokat nézegetem !
Felhítam egy szállodát az előbb itt :Heiligenblut (http://www.skiheiligenblut.at/en/start.html)

1700- 2989m ,a recepciós azt mondta csak panaszkodást hallott a vendégektől, pedig ez TOP AUSZTIA !!
próbálom feljebb (2989<) , mennék még nagyon, egyszer):
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Obertauern
2011.03.11. 18:13
Nem Érted?
Talán azért kell Oberbe menni fél éves gyerekkel mert valószínűleg az apuci keresi a pénzt aki szar hegyre nem megy sielni azért mert gyereke született ? Anyuci meg szívjon a gyerekkel a csodálatos,varázslatos,sajátos klímájú,áááúú hegyen,Obetrauernben.Ám picit magamból indulok ki !
egyébként alattam a 4. hozzászólásra reagálnék, ha visszajöttektek remélem megerősítetek):
3 gyerekes Gash!
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Obertauern
2011.03.11. 17:18
Ugyammá !
Szerinted van értelme egy féléves gyerekkel Obertauernbe kiautózni, a füstös hüttékbe bolyongani vele ? Ennyne.
Láttam az osztrák "társatokat": a csajszi sielt, a faszi szenvedett a pici csöpséggel(kb féléves babakocsiban) a hegyen aki mellett a kb.3 éves lánytesójának szinte potyogtag a könnyei annyira "élveszte" szerencsétlen a Planait-ot.
üdv:
3 gyerekes Gash!
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2011.03.08. 18:50
Március elejei, múlt heti állapot a következő:
7 napból 5 teljes napsütés, aljában 9 fok a csúcson 0,éjjel -4.
Összeségében a pályák állapota szenzációs, 120 cm a hó,a hatalmas területnek köszönhetően nincs tömeg!
A szombattól-szombatig turnus a Planai-on siel így a szélső hegyek (Hauser Kaibling,Reiteralm)szellősebbek.
Lejegesedés mindenhol tapasztalható, igaz csak foltokban de engem rohadtul zavart. Nekünk a 4 hegy közül a Reiteralm (Gleiming a parkolója) tetszett a legjobban, ahol új felvonók és széles pályák vártak. Gyerekbarát hegy, ingyenes gyakorlási lehetőség itt (gumiszalag, játszótér, figurák, zárt nagy tér, padok, közel a kabinos! felvonó, kb.1300 méteren van)
De szenzációs a Planai is hosszú pályái miatt.
A Hoczwurzenre felmenetel a zsúfolt 5 kabinos felvonóval kényelmetlen (egymás mellett 5 kabin ,nem tudom hogy hívják ezt. Ide vissza kell jönni a szánkópályát kipróbálni.
Haus-ból (baloldali hegy) 3-kor indultam a Planet Planai parkolójához hogy 4-re odaérjek, késtem 15 percet. Durva.
A két hegy fent van összekötve, szenzációs liftekkel (8 személyes beülős is van közöttük ).

később folytatom...
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2010.05.14. 15:51
Szia Stani !
Ne fájdítsd a szívünket, gyere haza nyitnak a strandok :)
Üdv.András
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2010.04.20. 18:05
Gondoltam benézek "ide", nosztalgiázok egy kicsit mi minden jót írtok szlovákiáról...de ...tragédia....és ne fogjuk a visszaesést a hóra !
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.27. 19:03
Az előttem szólót igazolom! Ú ez durva ! Nem győzték megcsinálni a pályákat ! Kék nem volt 3 napig nyitva. Durva egy hely kezdők számára, erős piros az egész hegy ,hétvégén nagy nyüzsi (főleg majd februárba!)4. nap felüdülés volt átmenni Grosseck-Speiereck-be
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2009.01.21. 20:24
igen,arra gondolk,hogy kártyás fizetésnél az itthoni bank középárfolyamon számol, és ezért olcsóbbkártyával fizetni, nem adnak kedvezményt a pénztáraknál kártyás fizetéskor ! de Oberbe volt olyan kassza ahol kártyával nem tudtam fizetni ,így a 290Ft -ért megvett euro-mat pazaroltam....
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.20. 21:30
Kedves Nassfeldben levők ! Tudja valaki hogy, lesz-e köd hétvégén vagy Obertauernbe menjünk?
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
2009.01.20. 21:19
bankkártyával grosseck.en tuti lehet, biztos ,hogy Fanningberben is !!Sőt *****ra megéri lényegesen olcsóbb mindenhol ahol csak lehet kártyával fizettem !

*moderálva
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Obertauern
2008.12.11. 20:04
szerdán du.jöttünk haza, előtte vasárnap esett egész nap, útzár nem volt a főutakon, kizártnak tartom ,hogy lezárják Obertauernt NAPPAL ,ezt nem engedhetik meg maguknak, ezek profik a hóeltakarításban (az alapján mondom amit láttam belőle)!Tényleg Kareszt58-at igazolom én is ,nincs nagy emelkedő 2.0 TDI-vel, TWENGtől emelkedik kb 5 km-en át ...
gash
35 élménybeszámolót írt
35
15 éve tag
Topik: Obertauern
2008.12.03. 18:05
3.utunk Oberbe,7-10-éig megyünk majd mondok infót akit érdekel:
csütörtökön.
szerintem:
pályaszállásnak olcsó:http://www.laaxerhof.at/#
szerintem:
időjárást itt nézd (7 napos !):
http://www.j2ski.com/snow_forecast/Austria/Obertauern_snow.html
szerintem:
biztosítás:Szuper G+optimum 1888Ft/4nap(erre való)
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.