Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Krechl által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (343)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2007.01.26. 14:46
Nyilván azért nehéz vele egyenesen menni, mert a carving léceket élen vezetésre találták ki. Tavaly a Ausztriában, a házigazdánk mesélte, hogy a amikor a síugró sáncot készítik elő versenyre, nekik kell a pályán többször végigmenni egyenesen. Ehhez a mutatványhoz életveszélyes volna egy kis rádiuszú carving léc, ézért hagyományos régi lécekkel csinálják, pedig nekik nem lehet baj a tudásukkal.
Nekem is van egy pár Competitor SL lécem és nagyon meg voltam vele elégedve, de tavaly vettem egy pár Fischer RC4 Worldcup SC-t, és az bizony az Explosiv léceket porig alázta. de egyenesen siklani a Fischerrel sem könnyebb.
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
Topik: Bihar
2006.12.15. 10:43
Szia!
Az Arieseni (Aranyos) topic, éppen erről a helyről szól. A pályáról a https://www.todeaturism.ro címen találsz információt. Angolul, németül, olaszul, franciául, de magyarul még véletlenül sem :(
Arieseni-heringek.JPG
a-Vertop-i-palya-fentrol2.jpg
a-Vertop-i-palya.jpg
nyaron.JPG
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2006.02.18. 09:51
Mi is holnapra tervzünk egy Lackenhof-i kirándulást. Az enyhüléstől felesleges tartani, igaza van Staninak. Mivel még nem jártunk Lackenhofban, érdekelne, hogy BP-től kb. mennyi idő alatt lehet kiérni a pályákra? 4 óra elég? Bp szélétől, az autópálya elejétől kérdezem, mert a többi az nagyon változó.

István
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.