Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kamerák figyelnek a sípályán! Nem lehet átruházni a síbérletet! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
PoLizei
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2010.02.04. 21:21
Azért azt tényleg nem várhatjuk el, hogy időjárásfüggő árakat alkalmazzanak, vagy akkor ködben a felvonók is lassabban mennének? :)
Előzmény: (kutyahazi 83237)
kutyahazi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.02.04. 16:16
Aflenzben jártam úgy, hogy megvettük a bérletet, felkattogtunk a félórás nyekergővel, fent meg olyan tejköd volt, hogy jöttünk is vissza.
Egy méter nem láttunk.
Lent épp jött egy osztrák pár, mutattam neki a bérletet, hogy kell?
Nézett, nem értette, elmondtam neki, hogy megvettük, de ilyen tejben mi nem akarunk sielni, úgyhogy megyünk, ha neki esetleg kell, itt a bérlet, darabja 20 EUR.

Srác elkérte a bérleteket tőlem, hogy ellenőrzi, odament a pénztárhoz, megkérdezte, hogy ezek érvényesek-e, majd megkérdezte, hogy mennyibe kerülnének. (28/db)
A nő igazolta, hogy igen, érvényesek, a srác visszajött, és leperkált 2x28EUR-t. Ellenkeztem, hogy elég 2x20, makacskodott és teli áron kifizette, hogy nekem is ennyibe került, és ha nem akarunk ilyen időben sielni, minek bukjuk el.
na így is lehet gondolkodni,
A szabályzatát meg az összes olyan üzemeltető d**** *** magának, aki úgy gondolja, hogy szar időben is ugyanannyit ér a síbérlet, mint ragyogó napsütésben. Uff.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.