Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Miért nem szeretem Szlovákiát topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2009.11.12. 15:42
és egy magyar magyar viszonylatban kirakatnak számíto síkozpont hogy elbújhat Donovaly mellet? Ilyen hasonlatok?!?! Ne haragudj egy kicsi rohelyes!
Előzmény: (larpi 73431)
larpi
19 élménybeszámolót írt
19
14 éve tag
2009.11.12. 14:10
Tudjátok iudexnek igaza van. Nem csak az uniós jelölési követelmények mai nem meglevőségében, hanem úgy általában a síelés más országba való áthelyezésével is. Én is, mint ahogy iudex is, a szlovák határ mentén lakunk. Sokkal célszerűbb lenne számunkra is, ha néhány km-t kellene csak gurulni egy síeléshez, mert akkor még az egy napos kiruccanások is beleférnének, mint ahogy volt régebben is. Azt kellene már végre felfogni, hogy ha a magyar igényes közönség elhagyja Szlovákiát és máshol keres (és talál is) síelési lehetőséget, akkor lehet, hogy végleg elpártol a felvidéki pályáktól. Igazából mi is rálettünk kényszerítve, hogy menjünk más országokba, mert Szlovákiában egyre több atrocitás ért bennünket. És ami véglegesítheti az igényes magyarok távolmaradását az az, hogy pl. Ausztria sípályái minden szempontból jobbak, mint északi szomszédunk pályácskái. És nem csak az infrastruktúra, hanem kompletten minden. Ja és az árak sem olyan egetverően különböznek. Az igényességet nem az árakra értettem, hanem a minőségre. Még a Szlovákiában kirakatnak számító Donovaly is elbújhat egy egyszerű kis osztrák síterep mellett. És akkor még meg sem említettem a francia, az olasz, a német pályákat, hogy a svájciakról már ne is beszéljek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.