Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sachticky topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2012.12.10. 08:14
Tényleg kellemes hely,jó emlékeim vannak innét.Nagyon jó a szállás,kellemes emberek üzemeltetik.Alkalomadtán bíztos vissza fogok menni.
Előzmény: (Kiscsati 145625)
Kiscsati
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2012.12.09. 19:27
A helyi szőlő dombon tanultam síelni, aztán életemben először felvonóztam itt az A jelű felvonón :) azóta se láttam olyan kacifántos felvonót sehol.Kezdőknek nem ajánlom.
Nagyon jók a helyi adottságok a csúcsról csodálatos a kilátás majdnem haza látni :) Donovaly és Chopok is a szemünk elé tárul.A hegy 3 oldalán lehet csúszni , lehet követni a napot vagy épp a hidegebb oldalra kell húzódni.A felvonók kapacitásához szélesek a pályák keresztmetszetei nincs tömeg rajtuk és nem is teszik tönkre.Nagyon lehet veretni főleg az északin és ha nyitva van a 2es verseny pálya akkor dzuuuuu.
A déli ritkán van nyitva kezdőknek azt ajánlanám ott legalább 100 méter széles a pálya és a felvonó sem szivat.
A kandallós büfében ajánlom a grillcsirkemelles hamburgert,a kolbászba ,ha beleharaptok vigyázzatok lő!:)
Az elmúlt 3 évben sajnos a bérlet árak felkúsztak a "menőbb helyekhez"De mégis ajánlom a közelsége és meredeksége miatt!!
ÁGYŐ!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.