Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
bikkamokka
22 élménybeszámolót írt
22
15 éve tag
2011.01.24. 00:11
Mi a különbség a blackcountry és a freeride között?
(Eddig nem tudtam, hogy van különbség.)
Előzmény: (badin 105375)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2011.01.23. 22:48
Felmerül kérdés, minek "kis freeride", mikor nagyot lehet "kis" hóban és nagy hóban is használni! Meg a "kis freride" az általában backcountry léc az meg más, mint a freeride...
Előzmény: (vanczi 105236)
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2011.01.23. 12:41
Végre egy jó fórum téma!

Vanczival is egyet értek a válzozatosság gyönyörködtet. A telemarkot és a sífutót azért nem hagynám ki.
Mondhatnátok, hogy persze könnyű egy üzleti háttérrel sílécparkot fenntartani, de vannak vevőink, akik az évtizedek alatt nagyobb parkot gyűjtötttek, ráadásul keveset használják egyenként a léciket mert ugyebár csak két lábuk van.
A gyári kontra széria lécekre:
most jöttem meg St.Antonból ahol a gyári slalom versenysível is mentem. A (gyári FIS verseny katalógusból időne leőre rendelhető)
Más a platni, más a keménység és feltűnően más a csőre!
Hajrá!--
https://www.atomiclub.hu webáruház, szaküzlet, szerviz, kölcsönző 16 év tapasztalatával
Előzmény: (vanczi 105236)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.01.22. 22:07
nekem kéne ha volna : 1 szlalom, egy hosszú gs, egy amolyan átmenet, egy allmountain, egy kisfreeride és egy nagyfreeride :D ja meg ha sítúráznék akkor egy túraléc is :D ezt még sose próbáltam :D nyilván nem egyszerre használnám őket, de azért nem lenne rossz dolog hogy az adott viszonyokhoz tudjam kiválasztani a legtökéletesebb sít minden nap.. azt meg valljuk be 80%-ban meg tudjuk saccolni milyenek lesznek a pályákona hóviszonyok, főleg ha isemrjük a helyet és több napra megyünk.
tavaly szezon vége óta szoktam több sís játékot csinálni ( 2 ) és meg kell hogy mondjam bejött :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.