Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bikkamokka
22 élménybeszámolót írt
22
15 éve tag
2011.01.02. 18:21
Egy megnézést megérhet a Salomon Impact is, ennek a második csatját át lehet szerelni hátrább, közelebb a bokához. Valamit biztos segít, nekem is magas a lábfejem, és hátra szereltem, így kényelmesebb. De korábbi cipőmmel (Nordica) nem volt a tiedhez hasonló problémám.
Idénre már csak az Impact 8 maradt, tavaly és tavalyelőtt volt még 10-es is.
http://www.salomon.com/de/segment/pist-boots.html (német oldal, a magyar alatt még a tavalyiak vannak.)
Előzmény: (borbirol 101336)
borbirol
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2011.01.02. 17:02
Sziasztok!

A következő problémával küszködök, s kíváncsi vagyok tudtok-e rá valami egyszerű megoldást. Az élet sajnos elég magas lábfejjel áldott meg. Ez nem is volt gond addig, amíg a jó kis Dalbello ZS4-es sícipőm bélése szét nem ment. Ennek a cipőnek az az előny számomra, hogy három csatos, és a középső csat haránt-irányba húz hátra. Most próbálgatok mindenféle négycsatos cipőket, de a magas lábfej miatt nem tudom optimálisan lehúzni. Vagy lötyög a lábamon, vagy már elszorítja a keringést. Kérdezném, hogy van-e tudomásotok olyan gyártóról, aki gyárt még háromcsatos cipőket, vagy lehet-e ezeket a béléseket cserélni, javítani, vagy bármit csinálni velük.

Üdv.: BL
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.