Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

aral által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2010.02.25. 21:17
Szia Mandula!
szerdán voltunk kinn egy napra Stuhlecken,de sajnos
nem sok jó hírt tudok közölni a pályákról.
fél tízre értünk ki,de már akkor is erősen buckás
és jégfoltosak voltak a pályák amik délutánra csak
rosszabbak lettek.
ennek ellenére sok szerencsét kívánok

üdv.:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2010.02.22. 20:42
Üdv.Mindenkinek!
szerdán egy napra szeretnénk kimenni Semmeringre és tanácsot szeretnék kérni,hogy melyik pályát válasszam a Stuhleck vagy
a Hirschenkokel-t.
Volt-e valaki a napokban ezeken a helyeken?
Válaszokat előre is köszönöm!

üdv.:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.05. 20:36
Köszönöm a válaszod és a tanácsod Agent!
üdv.:aralos
ui.:szerintem van egy pár honfitársunk aki nem tudja,hogy
ez a szakasz fizetős
Előzmény: (Agent 83267)
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.04. 21:00
Sziasztok'
Vasárnap ki akarunk ruccanni egy egynapos síelésre Donovalyba és az lenne a kérdésem,hogy ha Somoskőujfalunál(Salgótarján)
lépjük át a határt kell-e valahol autópályadíjat fizetni?
választ előre is köszönöm

üdv.:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2010.02.03. 19:57
Sziasztok!
Február 11-én hagyományainkhoz híven idén is megyünk Präbichlbe és szeretném tudni,hogy van-e valami változás,
mire számíthatunk az idei szezonban?
ha valaki volt itt mostanában kérem írja meg a tapasztalatait.

köszi aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2010.01.09. 18:56
Szia Csenguska!
a szállás elérhetősége engem is érdekel és ha tudsz
róla bővebb információt,akkor légyszíves írd meg ide vagy
a totharal@gmail.com-ra.
előre is köszönöm:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2009.12.22. 17:37
sziasztok
január végén mi is kiszeretnénk próbálni a Fanninberg-i pályát,mert az ismerősök is nagyon dicsérik.
tud-e valaki magyarnyelvű oktatót?,mert jön velünk egy kezdő
család is akiket nem akarunk bedobni a mélyvízbe
választ előre is köszönöm
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és
Nagyhavas Boldog Újévet Kívánok Mindenkinek!

aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2009.12.03. 21:16
szia tobo!
a hotel bahnhofban keresd Ervint vagy Mambót és Ők fognak neked segíteni. a https://www.praebichl.hu weblapon megtalálod őket

üdv.:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2008.02.02. 16:56
Sziaztok!
Heiße Witwe=forró özvegy=forró szilvalikőr+tejszínhab+fahéj
ui.:most jöttem haza praebichl-ből és ott láttam egy itallapon,...nem rossz

aral
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2008.01.08. 19:13
Szia lacid!

Én voltam az aral-os dzsekibe,de viszont nem corolla verso-val,hanem avensis verso-val.
Remélem te is jól érezted magad a sógoroknál.

üdv. aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2008.01.07. 20:08
Sziasztok!
Január 27-én megyünk ki Praeblichlbe és erre az időszakra keresek magyar síoktatót a hatéves fiamnak.Ha tud valaki segíteni azt előre is köszönöm.

aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2008.01.07. 19:51
Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza Hirschenkogelból és az előző levelemben írtakat szerencsére csak megcáfolni tudom.Szállásunk a Hotel Haus Semmeringben volt,ahol mindennel maximálisan megvoltunk elégdve.
A sieléshez a hirschenkogeli pályákat választottuk,és szerintem jó döntés volt mert egész héten jók voltak a pályák és a sorban állás sem volt több max.2percnél.Tegnap délelőtt volt egy gyenge kis eső,de a déli órákra kitisztult az idő.Sajnos volt egy snowbordos baleset ami miatt egy húsz percre lezárták a pályák alsó szakaszát a helikopter leszállása miatt.
Mindenkinek Boldog Újévet és hosszúúúúúúúúúúúú telet kivánok: aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2007.12.28. 22:33
KATASZTRÓFA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!
Most értünk haza Stulekról,a januári szállást foglaltuk le a HHS-ben és ha már kinn vagyunk akkor csúszunk egy jóízűt gondoltuk mi kis naívak.
A lenti parkoló megtelt, a fenti parkolóban miénk volt az utolsó hely.Jegyváltás 45 perc,első sorbanállás 50 perc,második sorbanállás 45 perc.
A tolakodás nem volt jellemző,de az araszolás valami iszonyú volt.
A pályán eloszlott a tömeg,de a pályák egy óra után már nagyon jegesek voltak.Mi a 4,2km-es szánkópályán sieltünk,mert ott egy árva lélek sem volt rajtunk kívül.
Jan.2-án megyünk ki,de remélem nem lesz ilyen tömeg,mert akkor keresni kell valami közeli helyet ahol nem ilyen katasztrófális a helyzet.
Ui.: Ha valaki volt ma a másik pályán Semmering-Hirschenkogelen légyszives írd le a véleményed.

Mindenkinek BUÉK!!!!!

Aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2007.02.10. 18:18
Sziasztok!
Szállást keresek Bad Kleinkircheimben, ha tudtok valami jót ajánlani akkor légyszives írjátok meg.
köszönöm:aralos
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2007.01.09. 18:01
Sziasztok

Ha már fel lett hozva a feketelista,akkor van egy mult heti sztorim ami ide tartozik:
Lackenhofban voltunk egy magyar tulajdonban lévő
panzióban ahol a reggeli 2db zsömle,3 vékony szelet felvágott,3 szelet sajt.Ez egy 80-90kg-os embernek majdnem kevés,de ami még szomorítóbb,hogy amikor szelektáltam a szemetünket a "bio" szemetesben 40-50dkg szeletelt gépsonka volt kidobva amit a konyháról dobtak ki.
Nemtudom,hogy az osztrákok is kidobták volna vagy szétosztották volna a vendégek között?
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2006.02.04. 18:41
Szia ADR!
Az útvanalat tervezd meg a: startlap-térképek-európai útvonaltervező 1 alapján.Én ez alapján szoktam menni és nekem ez jól bevált.
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2006.02.03. 21:01
Sziasztok Síbarátok szia ADR!
Sikeresen megérkeztünk Praeblicből,és egy csodálatos hetet hagytunk a hátunk mögött.Ausztriában még csak Lóferban és Lackenhofban voltam,de szerintem aki szeret sielni annak mindegy csak hó legyen.Nyolc ujjoncal kezdtük a sielést,de meglepetésünkre másnap már hatan a kék pályán önálóan sieltek.Az időjárást jól kifogtuk,mert állítólag ez egy elég széljárta hely,de csak egy nap volt ilyen időnk. A pályákat minden reggelre elsimították a raktrakok.A mélyhavat és a szűz dűnés területet szeretőknek is van kedvükre való terület.A felvonó előtti várakozást nem tudtuk megismerni,mert lecsúszás után egyből csuszhattunk a felvonóba. 2-3 nap alatt meg lehet unni a pályákat,de ha egy ilyen jó társaság összejön mind a milyenk volt,akkor egy hónap is kevés.Egy családi sielésre nagyon jó hely,mert a felvonók alján lévő hüttéből lehet látni hol jön le a család apraja-nagyja.A hüttében lévő pultos lányok nagy kedvesek,aranyosak votak és nem tettek különbséget osztrák és magyar vendég között.Egyhétmulva Obertauernba megyünk remélem onnan is ilyen jó élményekkel térünk haza.Mindenkinek jó egészséget,hosszú telet és jó sielést kivánok: ARALOS
aral
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Topik: Präbichl
2006.01.07. 16:56
Sziasztok
Jan.21-én megyünk Praebichl-be és szeretném összegyüjteni a + és - tapasztalatokat,aki volt már itt az írja le a véleményét e helyről.
Köszönöm.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.