Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Blaskó Tibor által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (31)Időben csökkenő Időben csökkenő
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.13. 17:16
Szerdán voltunk, nagyon jó volt.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.07. 18:53
Most jöttünk haza .Sorban állás 2-3 perc max.Az erdein két szakasz elég köves,a felső kék jó,a többi elég kemény sok helyen jeges volt.A szerdai síelés óta sokat romlottak a pályák.De azért jó volt!
B.T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.06. 19:14
Szia Márk!
Azt kérdezném még. hogy a libegő jár e folyamatosan mert mi
hétközben voltunk kinn, és amikor az erdei kéken jártunk a
libegőt miattunk indították be,de annyira nem örültek.
Köszi T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.06. 17:57
Egy rövid kérdésem lenne . Ha járt ma valaki Aranyidám milyen
az út kassa után? Havas ,stb. valamint az is édekelne jók voltak-e a pályák?Előre is köszi!
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.04. 18:11
Végre egy olyan ember is hallatta szavát Szabó Nándor barátomon kívül aki reálisan , nem gyermekkori álmait hajszolva irkál "ezt azt" amit maga sem hisz el.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.04. 16:46
Szia zoli!
Mi lejöttünk a kéken jó párszor. A liftet mindig miattunk
indították egy idő után kedvesen megjegyezte a liftkezelő
srác ,hogy jobb lenne ha fent síelnénk.Utána már csak hazafelé síztünk a kéken.Összességében szuper volt.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.04. 16:37
Szerintem pedig el fog jönni az az idő amikor mindenki után sírni fognak.Mert egy két ember kivételével sokaknak nem tetszik. De akinek ez is megfelel az ki ne hagyja mert lehet hogy a szlovákok sírnának utána. Egyébként 1972 óta síelek, és mivel Kassától 50 km lakom hidd el jártam már egy párszor a szomszédban síelni.Én szerveztem a hétvégi síelését 17 embernek mert eddig amikor ott jártam a sorban állást kivéve nem volt rossz. Biztosan láttad te is hogy fogy a tömeg.A mi 100 szobás szállodánkban 90 üres volt. Nekem egy kicsit ciki volt a sok negatív véleményt hallgatni. Szerinted a sok Szlovák miért jár külföldre síelni azt írtad sokfelé megfordultál akkor láthattad őket. Mert nekik sem felel meg.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.03. 21:07
Kedves uraim!
Már-már azt kell higgyem hogy két Jasna van. Az egyik egy szuper minden földi jóval rendelkező; és egy másik kezeletlen, buckás, jeges-én ezen jártam. Vannak Szlovákiában is jól kezelt pályák de ez nem az. Itt csak a pénzt kérik el és szolgáltatni nem akarnak. El sem hiszem azt hogy ez valakinek tetszhet.És ez nem pénztárca kérdése. Olaszországban valóban füvesek a sípályák nyáron. Én télen szoktam oda járni.
Üdv B.T
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.03. 19:33
Most jöttem haza Aranyidáról,és nagy örömmel írhatom hogy a teljes pályarendszer tökéletes minőségű természetes hóval fedett. A Chopokkal ellentétben nagyon jól megdolgozott volt.A hó vastagsága sok helyen 1m körül is lehetett. A hosszú kék pálya is síelhető,helyenként kövekkel, ami könnyedén kikerülhető. A síkölcsönző működik rákérdeztem 13E. 4 órára léc,bot,bakancs /felnőtt ár/. Négy óra alatt többet síeltünk mint az elmúlt hétvégén /3 nap/ alatt a Chopockon.
B.T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.01. 21:04
Igazad van Nándikám !
De azért holnap reggel Aranyidán kezdem a napot!
Üdv:Tibi
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.01. 13:48
Üdv!
Jasnát szeretem én is!Viszont ennyi pénzért 100km kifogástalan pályát kaphatsz, nem kifogásokat, (máshol is fúj
a szél).A szállás és ellátás árai sem sokkal maradnak le a
máshol tapasztaltaktól.Vitathatatlan előnye a távolság.Ettől
függetlenül sokkal jobban kellene törekedniük arra, hogy
a síelők elégedettek legyenek.(17 fős társasággal voltunk,a többiek véleménye is ez volt.)
Jó sielést. B.T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.01. 12:14
Ui.
Egyébként Jasnán a legtöbb pálya bőséges hómennyiséggel rendelkezik csak meg kellene csinálni őket.De a 30E.
Jegy árából erre már biztosan nem futja.A hétvégén
elég sokan voltak, mégis csak a felvonók harmada ha ment.
Kritikán aluli volt az egész.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.02.01. 12:00
Helló!
Szerintem ez egyfajta üzletpolitika. Így is vannak nagyon
sokan,nem tesznek bele több pénzt és energiát,akinek így
nem tetszik ne jöjjön és csá.Egyedül a felvonókra költöttek
Eu-s pénzből.Gázolajra már nem költenek. Egyébként már a
kisebb terepek is rendelkeznek ratnakokkal viszont én még sehol nem láttam,hogy egy osztrák vagy olasz minőségű pályát megtudtak volna csinálni. Szerintem abszolút nem érdekli őket.
A lefagyott, kijegesedett rétegeket nem darálják meg, kennek
rá 2 centi havat, és szerintük ez így jó.Bármennyire is azt
hisszük hogy változások lesznek ez "mindig Szlovákia marad."
Üdv: B.T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.01.31. 18:14
Üdv mindenkinek!

Teljesen friss infókkal tudok szolgálni Jasnát ill. ugyanis egy órája értünk haza. Az utak teljesen jók Kassa - Eperjes - Poprád - L.Szentmiklós útvonalon. Magyarországra érve Tornyosnémetinél már két kamion keresztbe stb. kerülni kellett.A 3-as út aránylag jól járható de havas.
A sípályákról sajnos sok jót viszont nem tudok mondani.Péntek du. még aránylag elfogadhatóak voltak sok jéggel, kevés hóval. Szombaton viszont teljes káosz.A kocsisorok össze vissza kanyarogtak fel és le ugyanis a felvonók nagy része nem ment, mindenki azt kereste hol lehetnemegállni ill. síelni. Mikor végre sikerült feljutni akkor sem volt ok az örömre, ugyanis az éjszakai havazás miatt nagyonbuckás volt a lejtő. /a kisebbek 80 cm-esek voltak/. Vasárnap reggel a szállodai recepciós arról tájékoztatott bennünkethogy a jeges pályákat sajnos nemtudták megdolgozni a ratnakok. Hogy egészen pontosan miért is erre leginkábbegy mosoly volt a válasz. Sokszor jártam már Jasnán, de ez!
Mostanában senkinek sem ajánlanám ezt az úticélt. Sajnos asokszor emlegetett szlovák hozzáállás most is beigazolódott.
JÓ síelést mindenkinek: B.T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
Topik: Jahodna
2010.01.21. 15:02
Helló!
Ajahodnai gyerek pályán egy valóban lassú tányéros felvonó üzemel .Köteles felvonójuk nincs.
üdv BT.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2010.01.07. 18:31
Az elmúlt héten vasárnap volt szerencsém Aranyidán sielni.
Az üzemeltető szerinti 40cm hó enyhe túlzás.A pálya az
elmúlt hetek felmelegedése -lehűlése miatt nagyon jeges volt. Hideg -12c,óriasi szél ,sűrű hóesés fogadott.Az embert
próbáló idő ellenére jól éreztük magunkat.Reggel a hóágyúk
nyomták rendesen de a szél szétkavarta az egészet.Szerintem
a hétvégére,vagy a jövőhétre jók lesznek a hóviszonyok.
Ha időközben járt valaki ott írjon már egy pár sort
hagy legyünk okosabbak!
Üdv:BT
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2009.02.19. 21:36
Kedden voltam Aranyidán 1 méter hó simán van. A hosszú pálya közepén van egy pici köves szakasz de kikerülhető.Évek óta most van a legjobb minőségű porhó ..Bátran nekivághattok.Üdv BT.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2009.02.17. 19:28
Időközben hazaétünk mi is. Rengeteg hó volt ,kevés sielő.A pályákat kitünően karbantartották a fiúk.Viszont hétközben a libegő csak óránként jár.Üdv T.
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2009.02.16. 20:11
Köszi az infót! Irásod alapján Szlovákosan ratnakolt pályát sejtek.Azért élvezhető volt?
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.