Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Meli30 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Meli30
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.12.27. 15:39
Köszönöm az infókat! Mi is hazaértünk, és mondhatom, remekül telt az 1 hetes síelésünk Livignoban! Egyetlen nap volt, amikor nem láttunk napot, hideg volt és erős szél, de az összes többi napon napfürdőztünk síelés közben. Többször esett a hó, így 22-én és 23-án már sokkal több pályát megnyitottak és a hó minősége is egyre javult.
Nekünk személy szerint a "Mottolino" névre hallgató terep tetszett a legjobban. Igazán változatos pályák találhatóak itt, főként a piros kategóriában. Van egy kétüléses, békebeli felvonó, ami a Mottolino étteremtől megy felfelé, zord időben ezt senkinek nem ajánlom! 17 perc a menetidő, kényelmetlen és semmi védelem nincs az ülőke körül! Enyhe időben nincs ezzel gond, de nagy hidegben fagyasztó az élmény...
Összességében nekem nagyon tetszett Livigno, biztosan visszamegyünk még! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Meli30
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.12.15. 10:45
Köszi a szépen a beszámolót! Tudnál egy pár szót szólni az időjárásról? Igazak az itthoni hírek, miszerint -18 fok is lehet és erős szél?
Már nagyon várjuk a szombatot, hogy ott lehessünk mi is!
Meli30
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.12.14. 10:24
Szia!
Hatfős bandánk érkezik Livignoba 17-én, szombaton. Addig kérlek, intézkedjetek, hogy legyen nagy hó! :-)
Előre is köszi! :-)
Meli
Előzmény: (Izaliza 127061)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.