Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

rigoka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
rigoka
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
Topik: Sappada
2010.03.07. 12:31
febr 21.én indultunk, kocsival, odafele napsütéses időnk volt, Szolnokról indult egy teljes busz + kocsik... , az első napot nevelandián töltöttük,bemelegítés ,stb... a pálya nagyon jó volt karban volt tartva, elötte kaptunk egy kis havat is porhóban sieltünk...a táj is gyönyörő volt ,a többi napon cima sappdán voltunk ,bár a legtetejelevolt zárva lavinaveszélymiatt első nap, a pálya 90%as használható volt,többnap is porhóban sieltünk,viszont napközben az 1-2 fokmiatt néha elkapott minket egy kis havas eső, mi a pettirossoban voltunk, párszáz méterre volt az uszoda, az úszómester amibe tudott belekötött, első nap bemehetettünk tök ingyen a szaunába is eg mindenhova ,akkor jó volt a jegyünk mindenre másnap már a szaunázásért 8eurót akart elkérni,harmaik nap rejtélyes módon egy euróra csökkent ezaz ár... az baj volt ha valaki beugrott a vizbe,de az nem hogy az 140-es vízben piramist épitettek és a 3.emeleten lévö ember ha ledől,már a partra kerül... amikor ö ugylátta lazán bezárta az ajtót.. volt ,hogy ugy telefonáltak le a portától... Volt egy bár a közelbe,hát egyszer sem jutottunk be,mert a nyitva tartása 9től délig majd 4től este FÉLKILENCig volt :D:D összessségébe nagyon jó volt :) mindenkinek ajánlom a pályáknincsene ksajnos teljesen összekötve,de a kiskovnat szerű busz 5percenkáént jár napközben ,szoval nem vészes...
rigoka
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.01.10. 15:04
Sziasztok!
Légyszives mondjatok véleményt a "Fischer s-move 2.2 " ről
Rádiusz:18m
hossz:165
én 183centi vagyok és kb 65-70 kiló. elég a keménysége nekem,reméle mjó lécet választottam :S
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.