Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sanovit1 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2010.02.14. 19:59
2010.01.09-16 Tignes
Röviden: tökéletes hét volt, csodálatos pályák,sok sielés (sikerült kihasználna a nagy bérlet minden előnyét ),az időjárás is összeségében kedvező volt. A szállással teljes mértékben meg voltunk elégedve, hatan béreltünk egy kilencfős app.-t, helyhiányban nem szenvedtünk.Ennyi plusz kiadást érdemes hozzátenni, elhanyagolható az összköltséghez képest.Nekem ( ill. társaságunknak ) ismét 100% bejött Franciao.
Jövőre ismét megyünk egy hétre.Travellines szervezte, minden o.k. volt , korrekt, segitőkész volt az iroda.
Csak javasolni tudom mindenkinek. Nemsokára feltöltöm a fotókat is.

Üdv.mindenkinek :Pisti
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2010.02.14. 19:50
Szia Gábor !
Csütörtökön is rossz idő volt, nem csak szerdán...D Én is ott voltam 9-16-ig...
Üdv.Pisti.
Előzmény: (Gabriel 81083)
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2007.10.02. 21:57
Sziasztok !
Valahogy nehéz követni , így kivülröl a szervezkedést.Ha valaki megtisztelne, és e-mail-ben tájékoztatna a részletekröl, nagyon megköszönném.
Üdv.mindenkinek.
Pisti
sanovit@kelekabel.hu
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2006.11.11. 09:20
Hi Orsicska !
Javaslom Praebichl-t : közel van, könnyü pályák, magyar sioktatók és van magyar tulajdonu, teljesen felujitott pályaszállás (kb. 70 főre) magyar személyzettel, stb. Lentiböl ,Zalaegerszegröl évente 3-4 alk. inditanak sitábort , csoportosan. De egyénileg is lehet jelentkezni.
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Planneralm
2006.02.25. 13:29
Szerintem nem véletlenül reklámozzák itt is a weblapon nyakba-főbe...a haverok odatelefonáltak abba a bizonyos magyarok által üzemeltetett panzioba: kb. jó duplája mint bármelyik Kreischbergi vagy Schladmingi panzio ára, ráadásul ott már nem egészen azt mondták, mint ami a honlapjukon szerepel.(Jó magyar szokás szerint egy év alatt akarnak meggazdagodni)...
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Petzen
2006.02.11. 22:31
Szar hely , nem menj oda. A környéken az összes pálya jobb tőle. Felfelé kabinos lift, az még oké, de a pályákon csak csákányosok vannak, ráadásul a régi, lassu fajták. A pályák olyan közepesek, rövidek ,ha nem tudsz lesielni a kabinosig, (ami elég ritkán lehetséges ), akkor 1-2 óra alatt megunod azt a helyet.
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2006.02.11. 22:23
Hi ! Lackó nagyon beültetted a bogarat a fülembe ! Én a ELAN Speedwawe-re vártam , de annyira szépeket irtal, hogy nem birtam magammal,és amikor véletlenül megláttamm egy ELAN Magfire Pro lécet Muraszombaton az Intersportban( Renault-service mellett közvetlenül a bevásárlóközpontban ) megvettem. Ár: 60.000 SiT .Holnap megyek Klippitztörl -re tesztelni !
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2006.02.08. 17:43
Hi !
Egyébként vannak már konkrét tapasztalatok az új ELAN Speedwave-el ? Münchenben valami EU innovációs díjat kapott ! Sajnos az ELAN honlapján megjelent Kr. Gora-i sítesztröl lemaradtam, pedig pont azon a hétvégén Szlo. sieltem, de későn vettem észre a tesztlehetőséget. Még Szlo. a boltokban sem tudtak felvilágosítani az irányárakkal kapcsolatban. A honlapon olyanokat irnak, hogy olyan jelentős újitás, mint a carvingléc megalkotása...Nagyon kiváncsi vagyok....
Pisti.
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2006.02.07. 12:06
Sziasztok !
Én is a szlovéniai sívásárlás mellett voksolnék.Az ottani ELAN márkaboltakban (sok van belőle, lényegében minden nagyobb városban ) ill. a már emlitett Begunje-i gyárban olcsóbban lehet beszerezni.Most nincs kéz alatt a telszám, de a nemz. tudakozó is megmondja .Tavalyelőtt Muraszombaton 100 e körül vettem magamnak ELAN G PRo Fusion lécett, nálunk 140 körül volt az ára.
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2006.01.25. 17:16
Ha Graz környékét is ide számitjuk, én nagyon javaslom Klippitztörlt. A Bad.St.Leonhard lejárattol 15 percre van , 27-28 km kék-piros , lendületes , jól karbantartott pályák, mérsékelt árak, nincs tömeg. Egy hegy, jopbbrol-balrol 2 ill. 4 szem. ülőlift, középen 2 csákányos. Van tanulópálya tanulóliftekkel is. Weinebenétol, Korálpétol sokkal jobb, és hangulatosabb, és ami a lényeg: könnyeb megközeliteni, nem kell órákig mellékutakon bumlizni.
Jó sielést mindenkinek.
Pisti.
sanovit1
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
Topik: Weinebene
2006.01.16. 22:58
Kedves Mateka !
Weinebenen nincs, nem is volt, fekete pálya...csak kék-piros pályák és csákányos felvonók. A megközelitése, bár a határhoz közel van, eléggé időigényes.Vél. szerint Klippitztoerl sokkal jobb: autópályátol 15 perc (Bad St.Leonhard letérő ), 2 ülőlift, 2 csákányos, jól karbantartott pályák.
Üdv: Pisti.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.