Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

G. Nóra által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.01.03. 00:19
Igen, vszleg ugyanarról a túráról beszélünk. Tudom, hogy elég drága, de lehet, hogy kipróbálnám. Persze csak akkor, ha nem életveszélyes...
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.01.02. 22:56
Halihó mindenkinek!
Pár nap múlva tűzök St. Gervais-ba(/be?), még soha nem voltam ott, és kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra! Az egyik korábbi fórumozó írta,idézem:
"Voltam gleccsersízni is, ami az Aiguille Du Midi-ről indult 3842m méter magasról, lefele a Valleé Blanche-ba...nehéz és veszélyes terep, kaptunk hegyi vezetőt, megfelelő lécbiztonsággal rendelkező, józan, és hidegvérű emberek vágjanak bele, ott végleg nincs helye a vagánykodásnak!!"
Marhára érdekelne ez a gleccsersí dolog, csak egy kicsi félek tőle, és nem tudom, hogy be merjem-e vállalni. Próbálta már más is? Tényleg nagyon gáz?
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.27. 09:15
Megkaptam az e-mailedet, csak sajna volt egy csomó vizsgám, nem voltam gépközelben! Nekem nagyon tetszik a hely így a képek alapján, remélem nem fogunk csalódni. Tényleg köszi mindent! :-)))
Idén mentek vhova?
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.23. 23:30
Itt van az e-mailcímem: fonnyadtfikusz@yahoo.com
Ha tényleg tudnál pár képet küldeni, az tök jó lenne! Köszi még egyszer!
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.23. 23:28
Szia Józsi!
Köszi a részletes válaszodat! Ajánlom a franciáknak, h. márciusban álljanak készenlétben a hóágyúikkal!!! Amúgy most nézegettem a hójelentést, 70 centit ír, szóval remélem, h. idén nem ismétlődik meg a tavalyi "szárazság". Azt a jó kis pályát, amit említettél, rögtön kiszúrtuk a térképen. Csak legyen hó könyörgöm!!!
Síelésben gazdag telet kívánok! Nóra

G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.22. 17:39
Szia!

Mindenre kiváncsi vagyok, de elsősorban a pályákra. A térképet már egy kicsit áttanulmányoztuk, és azok a marha hosszú piros pályák nagyon felkeltették az érdeklődésünket. Te mikor mentél, milyen volt a hó? Mi márc. 4-től leszünk ott egy hetet. Melyik pályát tudod a legjobban ajánlani?(Ha még emlékszel ilyenekre) A szállás nem volt nagyon gáz? Nem mintha túlzottan érdekelne, de azért gondoltam ezt is megkérdezem.(6 ágyas szobában fogunk lakni 1600 m-en, de azt nem tudom, h. pontosan melyik épületben.)A koripálya milyen? Van esetleg úszómedence? Azt hiszem első körben ennyi kérdés talán elég is lesz. És előre is köszi a segítségedet!!! Nóra
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
Topik: Bánkút
2006.01.21. 22:04
Volt már esetleg valamelyikőtök Mátraszentistvánon? (Sípark) Össze tudná hasonlítani nekem vki Bánkúttal? Ha nem jobb, mint Bánkút, akkor nem másznék el odáig!
G. Nóra
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.21. 21:58
Ha valaki jart mar Pra Loupon, letudna nekem irni a tapasztalatait? Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.