Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MrGelencser által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
MrGelencser
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
2020.02.11. 16:11
Sziasztok!
Tènyleg zárva van a pálya?Igen akkor lehet tudni,hogy meddig?
MrGelencser
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
Topik: Visegrád
2020.01.30. 20:52
Tegnap előtt gondoltam este síelek kicsit munka után.
A pálya teljesen jó volt, dacára a napközbeni melegnek és esőnek.

Ami elég erősen beárnyékolta az estét az a balesetem. Felvonó előtti sorbanállás közben egy kedves sporttárs a hóna alá csapta a síbotját ami elérte a szememet.
A pályán dolgozók rögtön segítettek, mentőt hívtak és maximálisan támogattak mindenben. Ezúton is hatalmas hála nekik!
Mivel egyedül voltam autóval (és mentővel távoztam) így ott kellett hagynom minden sícuccomat amit gondosan megőriztek nekem.
Szerencsére a sérülés nem maradandó de 1 hét kényszer pihi amíg beforr a szemgolyón keletkezett seb.
A kedves sporttárs viszont hátra sem fordult ( pedig gondolom megérezte és meg is hallotta, hogy megütött) majd angolosan távozott mint kiderült..... azért egy bocs haver jól esett volna, nem említve a szabályokat.

Még egyszer köszönet a pályán dolgozóknak, amint meggyógyultam találkozunk :)
MrGelencser
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
2020.01.20. 20:10
Gondoltuk megnézzük hétfőn milyen itt síelni.

Volt egy buszra való gyerek délelőtt akik nem sok vizet zavartak,pláne a piros pályákon. Egyébként meg mint ahogy lehetett rá számítani, nem volt tömeg.

A pályák meglepően kavicsosak voltak a délelőtti órákban.Kicsi kő darabokat fedeztünk fel a legtöbb helyen. Eddig itt nem tapasztaltam ilyet. Vagy csak az új szemüvegemnek köszönhetően most már láttam :)Kicsivel később már eltűntek szem elől.
A hó minősége jó volt, elég gyors köröket lehetett menni. Délutánra panoráma felvonó előtti kanyar eléggé le volt lakva, de így technikásabb az odajutás :)

Összeségében egy nagyon jó napot töltöttünk itt megint. Panaszra semmi okunk nincs, várjuk a legközelebbi alkalmat.
Külön köszönönöm a kölcsönzős srácoknak a lécem talpának gyors szervízét! Gyorsan, precízen segítettek egy apró bosszúság megoldásában.
MrGelencser
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
2020.01.14. 18:41
Január 20.-án egy napos Stuhleck csúszásra megyünk Budapestről. 1 hely van a kocsiban :)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.