Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

görike által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.03.20. 14:55
Sziasztok!
Tegnap éjjel az első tavaszi éjszakai túrám során érintettem a hegyet és meglepően tapasztaltam,hogy az északi oldalon szuper jó a pálya.
Megkérdeztem és mondták,hogy ma üzemel a kis északi és lehet síelni illetve vasárnap is.
Jó,hogy lehet csúszni még egy utolsót Hideghegyen!
Szép napot mindenkinek!:-)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.03.10. 19:27
Sziasztok!
Meglátogattam mai nap a hegyet és hétvégén nagy buli van készülőben.
Hétvégén,talán utoljára ebben a szezonban,lehet síelni a pályákon mindössze 1000.-Ft-os napijegy mellett!!!!
Azt mondták lesznek grill kaják,zene,forralt bor!!!!
Mi kell még,hogy jól érezzük magunkat?!
Remélem sokan leszünk,de én tuti megyek,ezt nem hagyom ki:-))
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.15. 15:50
Kedves Robi!
A PX nekem 1óra szokott lenni a Cseresznyefától,de nem mindig mérem az időt,mert van mikor bambulok és úgy haladok.
Állítólag Nagy Hideg-hegyen vállalnak telemark oktatást,csak le kell előtte beszélni.Ha gondolod megkérdezem az elérhetőséget ezzel kapcsolatban,én úgy is sokat járok fel.
üdv:görike
Előzmény: (robi 84500)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.14. 01:04
Sziasztok!Kedvcsináló holnapra!
Éppen fent vagyok a Th.-ban és élvezem a wifi adta elérhetőségeket,mert itt az is van:-) Nagyon kellemes csípős hideg van(-7),lágy északkeleti szellővel. Kiválóan alkalmas sítúrázó barátaimnak,sporttársaimnak! A házban meleg van és jó hangulat,ropog a tűz a kandallóban,szól a zene a rádióból, fiatalok kártyáznak-beszélgetnek és kortyolják a finom forralt bort. Előttem egy tál gőzölgő babgulyás,friss kenyérrel,erős istván a kiscsészében.
Síutak: a piros kiválóan síelhető,igaz néhol figyelni kell,mert favágók jártak az úton és elhagyott fadarabok,ágak mutatják jelenlétüket az erdőben. A kék ettől érintetlenebb,viszont több a kavics, de élvezhető a sportolás,legalábbis engem nem keserített el.
Pályák: nagyészaki buckás,néhol köves, lift jól működik.
Déli pálya jó minőségű, látszik, hogy kezelték, lift OK.
Magas-tax remek, igaz ott átlibbentem lendületből.
Holnap vissza Királyrét, onnan transzfer haza és ismét egy kellemes hétvégém volt a hegyen.
hómanó2, az éjszakai túrában benne vagyok,sztem. a többiek is támogatják az ötletet.:-)
Mindenkinek szép napot,aki a hegyre látogat!No,meg amúgy is.
Sziasztok! görike
Előzmény: (hómanó2 84423)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.06. 05:56
Hello Hómanó2!
A hétfői túrában benne vagyok,csak a főnökömmel kell még egyezkednem,hogy kapjak szabit,de így előzetesen menni fog a buli.
Hétvégén remélem találkozunk és meg tudjuk beszélni a túra részleteit.
Üdv:görike
Előzmény: (hómanó2 83398)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.05. 22:23
Sziasztok!
Csak egy kis infót szereztem a Hideg-hegy rajongóknak a hétvégére.
Pár évvel a leállás után újra nyit Magyarország leghosszabb sípályája Hideg-hegyen a NAGY ÉSZAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A pálya kezeletlen lesz és valószínűleg buckás is,de ez már részletkérdés.Naná,hogy ott leszek és újra,mint gyerekkoromban csúszhatok a NAGY ÉSZAKI lejtőn.
Hdeg-hegyi kőzúzó léc kötelező!:-)
Szevasztok!!
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.01. 21:17
Sziasztok!
Kedves hómanó2,holnapra tervezek egy kisebb túrát a hegy felé,ha jó neked lebeszéljük priviben és mehetünk együtt.
Hétvégén tuti fenn leszek,mert fel akarom csalni magammal egy barátomat olivért,az jó kis buli lesz:-)))
Üdv:görike
Előzmény: (hómanó2 82715)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.01. 20:54
Kedves Mindenki!
Egyetértek skalipat írásával miszerint:˝minek lefelé a síbuszˇ.Ezt kérdem én is mindekitől?????
Nagy Hideg-hegy szerelmese vagyok jó pár éve és sokszor olvasom itt a kommenteket,amiben a legnagyobb probléma az,hogy nem viszi el pár ember fenekét egy busz A-B-be.
Elkényeztették a síelőket azzal,hogy kilépnek az autóból a pálya melletti parkolóban és csúsznak.:-)
Sajnos a sportból sznobizmus és tetszelgés lett.
Hideg-hegy nem a kényelmes embereknek való,igenis a hegyért meg kell küzdeni és ettől más,de az esti 13km-s lecsúszást vajon melyik pálya közelében lehet megcsinálni??
Kicsit erős ez a jó magyar szokás,hogy ha valami nem olyan,ahogyan azt pár ember elképzeli,akkor onnantól kezdve az SZAR!!Néha nézzünk magunkba is!!!
Lehet,hogy pár embert megbántok ezzel,de ez a véleményem,ha tetszik valakinek,ha nem.
A kényelmes embereknek nem való a hegy,mert ott valóban sportolni kell!üdv mindenkinek:görike
Előzmény: (skalipat 82659)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.01.30. 19:57
Szia Robi!
Én mindig a piroson nyomom végig,vannak húzós szakaszok,de a táj szépsége kárpótol mindenért.
Ma is fenn töltöttem a napon nagy részét és valami irdatlan mennyiségű hó esett le,úgy hogy bátran neki vághatsz mert van hó.
Ismét érdeklődtem!holnap menni fog a kis-északi is,tehát holnap is ott a helyem.
Helyet sajnos nem kaptam a szálláson,mert természetesen teltház van,hát jó előre meg kell gondolni az biztos.
A konyhát kipróbáltam és ismét nem csalódtam,a háziak korrektek,aranyosak még a szakács sráccal is dumáltunk egy jót.
A büfében a forralt bor verhetetlen,jól meg is ütött:-)
Szóval én mindenkinek ajánlom a Hegyet.
Minden jót!!görike
Előzmény: (robi 82371)
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.01.29. 22:00
Sziasztok!
Nemrég érkeztem haza szeretett Nagy Hideg hegyről túraléccel és sokak örömére holnaptól lehet síelni a déli pályán és magas taxon.
Érdeklődtem a háziaknál és tájékoztattak,hogy holnap 8,30-kor indul az első járat Királyrétről és folyamatosan közlekedik.A síbérlet árak nem emelkedtek tavaly óta és a déli pálya nagyon jó minőségűre sikerült,jól meg van ratrakolva és van rajta hó bőven.
Én a hétvégémet biztosan ott töltöm,ha lesz hely a szálláson még fenn is alszom,este szauna,vacsi és buli.
Jók a túrautak is,én felfelé alig kaptam követ,a lefelé menet az pedig páratlan élményeket okoz minden alkalommal.
Így tovább Hideghegy!görike
görike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.02.21. 22:50
Sziasztok!
Most értem haza a hegyről!Csak pozitív véleményem van az egész központról.Minden kellemes volt,ritka manapság Magyarországon,hogy természetes hóban élvezhesse az ember a sízés adta örömöket.A telefonban 1-1,5 órát mondtak a menetidőre és ez így is volt.
Nem értek egyet andrejhu írásával,felesleges egy ilyen szép környezetben stresszelnie magát az embernek,csak saját magának rontja el a szórakozását!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szóval röviden:jó a szervezés,szuper a pálya,finom a kaja,kedvesek a vendéglátók(főleg a büféssrác).
Csak így tovább HEGYIEK megyek holnap is!Üdv:görike
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.