Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

síbarát47 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.10. 20:01
Szili Papa !
http://www.piancavallo.com/frame/link.asp?URL=localita%2Fpiancavallo%2Easp%3Fl%3D1
Hotel Sport

SPORT HOTEL
[Albergo]
P.Le M. della Puppa, 9 - Loc. Piancavallo - 33081 Aviano (PN)
Tel. : 0039-0434 655162 Fax. : 0039-0434 655162 Cell. : 0039-333 4210210
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.10.11. 11:55
Piancavallo klassz hely jók a pályák és elég is volt nekünk. Bár a profik hamar besíelték. Tömeg leszámítva időnként a sok iskolást nem volt tapasztalható. tehát sorban állni nem nagyon kellett talán csak a kék pályáknál ott is az iskolások miatt. A hely nyugodt talán túl nyugodt. Kevés szórakozóhely van és ahogy esténként sétáltunk azt hittem, hogy egy kihalt faluban vagyok. nagyon sok magas építésű apartmantházat láttam és mindenhol sötétek voltak az ablakok. Mi nagyon Ok-s helyen voltunk a Sport Hotelban .Ezt tudom ajánlani mindenkinek . A sífelvonó 20 méterre volt a háztól! Az olaszok kissé hangosak és nem igazán moderálják magukat ha szórakoznak. Ezt nézzük el nekik mert a temperamentumok ilyen.Családok biztosan jól érzik magukat itt biztosan. A Park Hotelben volt el szállásolva a csapat másik fele azok nem igazán élvezték mert mindennap hangos discót szervezett a hotel. A szobák szűkösek voltak nem volt eléggé fűtve ezért sokan fáztak. A kaja viszont tartalmas volt és olyan olaszos amit sokan szeretünk. A salátabár különösképpen fenomenális! azt ajánlom ha utazési irodán keresztűl szervezitek az utazásotokat minden körülményre kérdezzetek rá mert szeretik elhallgatni a kínos körülményeket. Mis is így jártunk és nem volt kellemes társalgásunk vele.
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.10.10. 09:45
Kedves Observer!

A kajáról mi a véleményetek? Milyen tipusú és elegendő volt? . Repeta OK ? Mi csapattal megyünk fejlődésben lévő kamaszokkal.
Köszi
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.10.09. 14:32
Üdv. Mindenkinek!
Valakinek van valamilyen tapasztalata evvel a panzióval. Ha megosztaná velem azt nagyon megköszönném. Ugyanis ide mennénk jövőre.
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.10.04. 10:47
Ki tudja a sípályák össze vannak kötve?
Be lehet síelni az egész terepet ?
Köszi , aki tudja válaszoljon?
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Präbichl
2007.09.28. 16:02
okoli!
Ezen a számon próbálkozzál: 06/20 914-6648
nekem sikerült szót érteni velük. Több szervező van .
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Präbichl
2007.09.28. 09:40
Tényleg van egy szállás közvetlen a kék kezdő pálya mellett Hotel Banhof kb 60 férőhellyel. A szállás komfortos 2 éve volt felújítva. A személyzet és a tulaj magyar. Bulizni tényleg lehet akármeddig.Nekünk jó tapasztalatunk volt. Olcsó és korrekt . A kaja ízletes és bőséges turista ház szinvonalú az étkeztetés. A pályákkal nem volt szerencsénk tavaly de kinek nem. Egyébként jó hóadottságokkal rendelkezik mert egy pár éve annyi hó esett, hogy nem lehetett szinte megközelíteni a szállást.De ezt az osztrákok fél nap alatt teljesen járhatóvá tették. Kezdőknek és középhaladóknak ajánlom, mivel huszon pár km a besíelhető terep. Van egy honlapjuk is: http://www.praebichl.hu/ Nyáron raftingolni is lehet ezt is leszervezik igény szerint. Tehát egy jó hely !
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.