Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva
síterep infó oldal
ÜZENETEK (259)Időben csökkenő Időben csökkenő
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
2005.02.16. 09:33
Igen!

Minél messzebb mégy Magyarországtól, annál szebb helyeket és jobb körülményeket találsz. Még mondja valaki, hogy a magyar véletlenül a legpesszimistább nemzet.

Kulacs
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2005.02.13. 22:38
Sziasztok!
Mi is hazajöttünk, sajnos, életem legjobb nyaralása volt pláne mivel két hete Prabichlban nem tudtunk síelni a szakadó hó miatt. Csodálatos napsütés egész héten, jó pályák, csak jót lehet mondani az olaszokról, megéri elautózni oda (10 óra).
Hát aki még gondolkodik hova menjen ezt a helyet csak ajánlani lehet.
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2005.02.13. 18:25
Megtörtént! Egy hete jöttünk haza, így leírnám a legfontosabb tapasztalataimat, hátha másnak is hasznos lesz! Míg ausztriában szinte síelni se lehetett a szakadó hóeséstől, itt egy hét napsütés (nem hiába Val di Sole) gyönyörűen karbantartott pályák!
Pinzolóval semmi bajom nem volt. Nagyon klasszakat lehetett síelni, mert sosem voltak sokan fent. Minden pozitívan szólót meg todok erősíteni. A cioca valóban az egyik legjobb pálya. Hogy hány fokos nem tudom, de olyan jó erős piros. A kabinoshoz érkező fekete (itt rendezik a versenyeket is) szintén jó választás. Sokakat visszatart ugyanis a pálya színjelölése, ami tulajdonképpen szintén erős piros egyetlen rövid fekete letöréssel. Én ezt nagyon élveztem, mert mindig üres volt. Viszont több napra tényleg uncsi egy kicsit. A Madonnára való átkocsikázás nem terhelt meg. Itt van kellő mennyiségű pálya és jóval több ember. A hütték árszinvonala is erősen emelkedik, amivel fordítottan arányos a hangulatuk. Nekem a világkupa pálya tetszett leginkább (3-tree). A legtöbb ember a Grostén síelt. Átliftezve Marilleva pályáira sajnos sokkal nagyobb tömeggel szembesülünk. Viszont ha valaki, mint én is, kompromisszum nélkül kíván síelni és egy Super SKi Rama bérletet vásárol, akkor ezt ne hagyja ki!
Két új lift építésével megszületik Pinzolo és Madonna di Campiglio összekötése is. Az egyiket állítólag még idén átadják!

Jó havat mindenkinek!
sielőnő
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.01.23. 10:46
Na sziasztok!!

Most jöttem haza!!! Szuper volt!!!!!
Hó tényleg nem sok van arrafele, de a pályák jók. Van rajta hó., este szépen eldolgozzák, bár nap végére kicsit lesielik: De lehet jókat sielni rajta.
Talán kicsit sokan vannak, de annyira nekem még nem volt vészes a sorbanállás.
2szer Madonnára is átmentünk, az szerintem jobb. Ajánlom mindnekinek, hogy olyan jegyet vegyen ami oda is szól. 13euro az egy napos különbözet.
Csak, ha átmentek figyljetek nagyon hogy mikor indultok vissza Marilevara, nehogy ugy járjatok mint én. Mert én ugy megszivtam, hogy nem tudtam visszamenni, és busszal kellett hazamenni, mert leálltak a felvonók.
Jól jegyezzzétek meg, hogy a kék 12es megy vissza, nem pedig a kék 7es.
Kicsit rosszul informálnak a táblák, és én ezt szivtam meg. Pedig 3szor jártam a kék 7est, de az mindig csak a felvonó aljához vezettett. Szóval, lényeg kék 12.
Ki hol fog lakni?? Mariann?? Folgarida?
Az éjszakai élet egyenlő a nullával, egy kis bár van az apartmanok mellett, de alig vannak. Szállodákba is nagy a csend.
Egyszer mentünk el éjszakai fáklyás sielésre, az nagyon szupi.
Ha, kérdés van, irjatok!!
Tudok majd fotókat is küldeni, akit érdekel!
Összeségébe szupi, rengeteget lehet sielni!!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.01.20. 16:13
Csao!

kedden havazást ír egyelőre! Azt majd meglátjuk mi lesz!https://www.ski.it
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.01.13. 13:12
Sielőnő!

zsir király a hely! most olvad a hó fent 110cm van, lent 60cm! imádom a helyet. nagyon flash. Buli szempontjából nem a legtutkóbb, főleg ha fent laksz 1400-on Marillevan.
Sztem nem fogsz csalódni!
feb 12-től mi is megyünk. addigra kéne még 50-100 cm fresh pow hogy tudjuk tolni neki pályán kivül, ahogy illik!
1 napra menjtek át Madonna-ra is.
király kis hely az is.
sielőnő
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.01.12. 12:16
Sziasztok!

Én most pénteken indulok ki, bár még nme jártam itt egyszersem. Buszos 40 fős társasággal megyek, ők már többször voltak itt. Nagyon dicsérik.
Nem megy ki a jövö héten valaki? Főleg fiatalokra gondolok, mert én idősebbtársasággal megyek, és bulizni is szeretnék kint. Szórakozási lehetőséget nem tudtok kint?
Irjon, bárki aki, most készül kimenni.
hahó!!!
A topic haldoklik!!Tapasztalatok????
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.10. 14:15
Sziasztok!

Járt mostanában valaki a Brenner felé? Szombat délelőttönként mekkora forgalom/dugó szokott arra lenni?

Köszi
tim_bok
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.12.07. 00:27
Sziasztok!
Ki siel a hetvegen esetleg Madonna Di Campiglio/Pinzolo kornyeken (dec. 9-12)?
Csak 1 repjegyem van Bergamoba csutortok esti erkezessel + egy berautot foglaltam,hogy feljussak Madonnaba, ezert ha valaki mas szallas-szervezesebe be tudnek csatlakozni ott helyben (cs/p/szom ejjel), akkor az kerem mielobb jelentkezzen! Sornyito termeszetesen lesz nalam;-)
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.23. 13:07
Hát egy napnál szerintem többet fogtok ott síelni :) Próbáljátok majd ki a Cioca-t, nekem az jött be a legjobban. Azt hiszem 53 fokos a legnagyobb lejtése, erdőben fut és általában ÜRES :).
Vannak jó tanulópályák is (futószalagos felvonóval akár), tehát a kezdőknek is jó.

Ez olyan ízlések és pofonok dolog: én rosszul voltam a madonnai tömegtől, és elvoltam napi három pályán is. Más szeret minden csúszásra másik pályát választani, mutagatni a felszerelését, ülni a felvonóban,...stb.
(Félre ne értsd, ez nem neked szólt libella.)
Mondjuk Madonnán síelhetsz Schumacherrel is, ha szerencséd van. Február tájékán szokott a Ferrari csapat odavonulni őrültködni (jéggokart és társai).

bvonh, pontosan melyik szállást foglaltátok és kinél? Én is most keresgélek, de az eddigi tuti helyünket eladták :(
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
2004.11.23. 11:23
Az nem, csak a parkolás. Jó, ha időben elindultok, mert Madonnán aztán vannak népek...
Igaz a nagyrésze lécen jön. De azért sokan jönnek Pinzolo irányából is.

Üdv:

FT
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2004.11.22. 18:47
Köszi, de a szállás már Pinzolóban van a lift mellett. (Ez nem rajtam múlt :-)
Szerintem az a kb. 10 km nem akadály Pinzoló és Madonna között.
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2004.11.22. 18:23
Én változatlanul azt tanácsolom, hacsak a szállásár nem annyira olcsó Pinzolóban, hogy más terepet válasszatok. Bár, ha van kezdő, aki itt kicsit megtanul, azután jövőre egy jobb helyre megy majd, az kellemesen fog csalódni, mert meg lesz a fokozatosság. (Mint nálam volt anno: Scyrk, Turecska, Donovaly, Maria Alm, stb.)
Ha kezdő van, akor egy esetleges Folgarida választásnál ne a Nevesole apartmanházat válasszátok, mert onnan reggelente kb. 3-400 métert le kell csúszni a kabinhoz.
Madonnán valóban drágábbak a szállások, de esetleg próbáljátok ki Tonalet!
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2004.11.22. 16:43
Köszi!
Tényleg nem lehet valami nagy pályarendszer. :-)
Egy napot ezért biztos megér. Mivel viszont lesz velünk kezdő is, így biztos kell keresni más lehetőséget. Gondolom Madonnán azért jóval változatosabb a pályárandszer a különböző tudáshoz
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.22. 15:34
Egyetlen szűk keresztmetszet a kabin, ami a faluból visz fel a hegyre. Munkanapokon ott sincs sor, hétvégén meg versenyek esetén tényleg kb 5 perc. De fent a pályán előttem még 10-nél többen nem álltak. Ez is csak a "fő" pályán, a csúcsra felvivő négyülésesnél volt. Ott szeret síelni a "tömeg" :)

Egyébként annak ez a pálya nem való, aki csak úgy tud jót sízni, hogy minden csúszást más pályán ejt meg. Erre itt nincs lehetőség ( 1 hosszabb és egy rövidebb fekete, két hosszú piros, egy hosszú "sötétpiros" (53 fokos letörésekkel), illetve pár egyéb elágazás, átkötő és kék pálya van csak).
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2004.11.19. 20:41
Lassan kezdem megkedvelni láthatlanban ezt a kis pályarendszert! :-) Bár még két hónap, de majd beszámolok!
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.19. 12:21
Pinzolo: azért van abban valami perverz, amikor reggel 9 felé felmész a hegyre, átcsúszol a hátsó pályákhoz, lenézel és csak egy gyúrótábla simaságú (éjjel becsületesen megcsinált) pályát látsz magad előtt amibe te karcolhatod aznap az elsőt. Felveszed a napszemüvegedet (mivel úgy tűz a nap mintha a tengerparton lennél), elindulsz lefelé, majd az első kanyarban a fenyves közepén félreállva csak a szél zúgását hallod a völgy felől.
Nagyon vacak hely, na... :)
terjek
7 élménybeszámolót írt
7
20 éve tag
2004.11.14. 16:39
akkor van csak sorállás ha pont egy versenyt fogsz ki de akkor az kb 5 perc
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2004.11.11. 20:23
Köszi Lajos!

Kérdésem: Az egyetlen liftnél ami felvisz a pályákhoz Pinzolón nincsen sorban állás?
terjek
7 élménybeszámolót írt
7
20 éve tag
2004.11.11. 16:34
Ha nem szereted a tömeget és szeretsz sízni és más egyéb nem érdekel akkor pinzoló a nyerő mert itt nincstömeg és annyit sízel ami belefér nagyon szép és jó a hely,fekete és piros és kék pálya is van. (sok éve ide járok vissza kikapcsolódni pihenni .
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.