Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

HEAD SKI WORLDCUP iSL SP13

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: HEAD SKI WORLDCUP iSL SP13
2009.10.10. 10:46
ha már kicsit vegyesbb felhasználásra szeretnéd nézdd meg a supershape speedet magy magnumot aminek kisebb a rádiusza meg szélesebb a közepe olyan 7 miliméterel.

én egy speetet nyúzokl egy éve, tapasztalat: mint egy tank olyan, baromira stabil nagyon lehet veretni a hoszú íveket is öszetúrtabb pályán is csak úgy szeli a havat semmit nem érezni belőle, de rövid ívekre is tudod használni mert nem olyan nagy a rádiusza 14,6m vagy 15 (mindenhol mást írnak) nincs benne olyan enegia, szóval ha pattogósan szlalomszerűen akarsz síelni akkor meg kell erőszakolni, nics benne az a visszírúgás/dinamika pedig alapvetően egy kemény léc. mminden körülmény közt jól íráynítható kezesbárány na jóazért a 80 kmh-t már nem szereti
ebből azthiszem van még 170 nél hosszabban is ( annak már nagy leheta rádiusza) én 193 vagyok 81 kg és bejött.
esetleg nézdd meg a nordica dobermann spitfiret arról a síléc vásárlása topicban írtam az is van 170 + méretben .
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.