Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?
2014.01.02. 23:50
Amit találtál, az a Burton külső gyorsfűzős rendszeréhez van.
A bélésnél is hasonló zsinórt használnak, de ott ugye egy rögzítő fogas-csúszka van ráfűzve, ami megszorítja. Szerintem menj el egy vitorlás/hegymászóboltba, vidd magaddal mintának az eredeti fűzőt és próbálj meg ugyanolyan átmérőjűt szerezni. Aztán magadnak is ki tudod utána cserélni, kb 10perc maximum.
Ez a költséghatékony.
Ha megkeresed a bakancs forgalmazóját, ők esetleg tudnak adni/szerezni tartalékfűzőt, de drágább lesz és nagy eséllyel azt is magadnak kell cserélned.

A külső gyorsfűzők cseréje már macerásabb, nekem a Burton Ruleren volt cserélve az egyik és láttam, ahogy a Store13-ban cserélte Mészi, azt otthon, home-made nem biztos, hogy meg tudtam volna csinálni, elég spéci a zsinórvezetés, kell hozzá egy spec befűző is, meg spéci vékony zsinór kell hozzá.
De a béléseknél (általában) csak arra kell figyelni, hogy a csúszka farkasfogaiba illeszkedjen az új zsinór.
Előzmény: (SZIA 165704)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.