Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
sb
12 élménybeszámolót írt
12
12 éve tag
2017.01.03. 15:48
Kedves Tibi!

Visegrád az ideális hely a tanulásra.
Itt tanult meg az összes (4 db) gyerekem.

Először a bébipályát kell teljesíteni, aztán a kispályát (2/A), aztán meg a nagyot (1/A). Ha ez megvan, akkor jöhet Mátrasztistván, Eplény, Donovaly, Ausztria, bármi. :)

Az én szüleim is velem együtt kezdtek síelni, mikor én 4 éves voltam, azóta köszönöm nekik. :)

Bérlés: hát nem olcsó. Mi mindenféle közepesenrégi börzés (használt) cuccokkal síelünk, tök jó, és kis szerencsével nagyon olcsón hozzá lehet jutni.

A keresztlányunkat pár napja vittük ki Visegrádra úgy, hogy még sose volt a lábán léc. Egy (azaz 1!) nap alatt eljutott oda, hogy simán lejött a nagypályán. :)

Hajrá! :)

Üdv:
Sass Bálint
Előzmény: (tibike32 191865)
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2017.01.03. 15:05
Az árakat pedig megtalálod a honlapon:
https://www.visegradsipalya.hu/sioktatas2016.html
A kölcsönzés is u. úgy fent van. Igény szerint tudsz kalkulálni.
Valószínűleg jól gondolod, hogy érdemesebb az elején kölcsönözni. Azért elmondanám, hogy mi egyszer sem kölcsön léccel tanultunk. Itt az apróhirdetés fórumon elég sok használt cuccot be is lehet szerezni.
Előzmény: (tibike32 191865)
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2017.01.03. 14:55
3 napos oktatással már rendben fogsz síelni kék és rózsaszín pályákon. Persze csak akkor, ha síoktató oktat. Ne a lányoddal közösen, mert ő valszeg gyorsabban fog tanulni.
Előzmény: (tibike32 191865)
tibike32
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2017.01.03. 14:51
Először is B.U.É.K. minden hóimádónak ;)

Azért írok, mert hétvégén is kint voltunk Visegrádon szánkózni a lányommal , de mostanában nagyon nyaggat, hogy szeretne síelni is.
Ha már ennyire szeretné, gondoltam Én is belekezdenék vele együtt a síelésbe .
Gondolom először érdemesebb csak bérelni felszerelést, majd ha már valamennyire már belejöttünk csak utána érdemes beruházni lécbe és felszerelésbe.
Milyen lehetőségünk van a síelés megtanulására ?
Kb mennyi időbe telik megtanulni egy alapfokon síelni ?
Mennyibe kerül kb egy ilyen síoktatás ( kölcsönzéssel együtt ) ?
( a lányom 7 és fél éves én pedig 45 )
Előre is köszi a válaszokat !

Tibi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.